HİZMETLERİMİZ

MAVİŞEHİR EVDEN EVE

MAVİŞEHİR EVDEN EVE

MAVİŞEHİR EVDEN EVE
 


Mavişehir Evden Eve
Evden eve nakliye firmalarının yeni işlem güçleri ve taşınma konusunda eğitim almış olan deneyimli ve profesyonel olan personeli sayesinde oldukça kısa zaman içinde bu işlem gerçekleştirilebiliyor. Evinizden sadece özel eşyalarınızı bir çantaya koyarak çıkmanız yeterli. Bunun akabinde evden eve nakliye firması deneyimli personelli ile evinizde bulunan tüm eşyaların büyük bir titizlik ile paketlenmesi ve mobilyaların söküm işlemlerini gerçekleştirir. Mavişehir Evden Eve gibi semtlerde hem şehir içi hem de şehir dışı taşınma konusunda ihtiyaç duyacağınız birçok firmaya ulaşabileceğiniz bir yerdir. Mavişehir Evden Eve firmaları taşınma yükünüz omuzlarınızdan alıp, eşyalarınızı her hangi bir hasara karşıda sigortalı olarak sevk eder.
 
Nakliye Firmaları ile Yapılacak Olan Sözleşme
 
Evden eve nakliye firmaları artık sadece evin eşyasının bir yerden bir yere nakletme işlemini yapmıyor. Aynı zamanda taşınacak olan eşyaların ambalajlanması ve taşınılan yerde tekrardan yerleştirilmesine kadar size iş yükü bırakmayacak bir kolaylık sunuyor.
 
Evden eve nakliye firmaları ile yapılacak olan sözleşme uyarınca taşınacak eşyaların bulunduğu binanın kaçıncı kat olduğu ve yeni yerleşim yerinin kaçıncı kat olduğu, asansörün olup olmaması ve dış taraftan asansörlü taşımacılığın yapılıp yapılamayacağına kadar birçok detayın bildirilmesi ve buna göre nakil ücretinin netleştirilmesi gerekir. Sözleşme uyarınca sadece fiyat konusunda değil aynı zamanda taşınma işleminin yapılacağı gün ve saatte bildirilir. Buna göre sözleşmede yer alan gün ve saat içersinde nakliye şirketinin elemanlarını belirtilen adrese sevk etmesi mecburidir. Her hangi bir sebep ile bildirilmeden sevk işleminin yapılmaması durumunda da sözleşmeye ek madde konarak bunu yaptırım haline getirebilirsiniz.
 
Sözleşme içeriğinde taşınacak olan eşyalara özel olarak hazırlanmış olan sigorta uygulamasına da dikkat etmeniz önerilir. Eşyaların evden çıkışı esnasında personel tarafından bu not edilerek, buna göre yeni yerleşim yerinde de bu notlardan yararlanılması ile size teslim edilir.