HİZMETLERİMİZ

KONAK EVDEN EVE

KONAK EVDEN EVE

Konak Evden Eve

Kimi zaman yeni ev alınması, kimi zaman iş sebebi ile kimi zamanda mecburi olarak gerçekleştirilen taşınma işlemi, son derece sıkıntılı bir süreci de beraberinde getirir. Eşyaların tek tek sarılarak ambalajlanması, kutulara içeriği hakkında notların alınması, mobilyaların söküm işlemleri ve balonlu naylonlar ile sarılarak hasardan korunmasının yanı sıra gardırobunuzda asılı halede duran giyimlerin valizlere konulması ya da onlara özel koruma poşetlerinin alınması stres yaratan uygulamalardır. Fakat tüm bu işlemleri artık sizin adınıza hem de sadece saatler ile sınırlı bir zaman içinde evden eve nakliye firmaları yapabiliyor. Size sadece özel eşyalarınızı alarak yeni yerleşim yerinize geçmek kalıyor.Konak Evden Eve  ve bu bölgenin dışında her hangi bir yere nakil işleminde oldukça sağlıklı ve kalıcı çözümler sunuyor. Daha az hasar ve daha az zaman içinde taşınma işleminiz gerçekleşir.Konak Evden Eve gibi birçok yerde bulunan firmalar sayesinde hem şehir içi hem de şehir dışı taşınma işlerinde sizlere çözümler üretecek olan nakliye şirketleri ile çok kolaylaştı.

Evden Eve Nakliyenin Faydaları Nelerdir?

Evden eve nakliyenin en büyük yararlarından ilki size büyük zaman tasarrufu sağlaması ve hiçbir yorgunluğunuz olmadan yeni evinize yerleşmenize katkı yaratmasıdır. Bunun yanı sıra eşyalarınız sigorta kapsamında nakledilir. Her hangi bir hasar, hırsızlık ya da olası tahribatta karşılık olarak zararınız karşılanır.

Eşyalarınız konusunda deneyimli olan personel tarafından oldukça kısa sürede toplanır. Sevk işlemi için dış cepheden ulaşım sağlanan asansör sistemi ile oldukça kısa sürede araca nakledilebilir. Elbette bu işlemde evin konumunun asansörlü nakil aracının yerleştirilmesine uygun olması gerekir.

Eşyalarınız evden çıkarken bir personel tarafından not alınarak çıkarılır. Yeni yerleşim yerinizde de aynı şekilde alınan notlara istinaden tüm eşyalar kontrol edilerek size teslimatı yapılır. Dikkat ve özen gösterilmesini ayrıca istediğiniz bir eşyanız var ise bunu mutlaka sözleşmenize ekletmeniz gerekir.  Böyle bir maddenin varlığında bu eşyanız özel olarak paketlenir. Evden eve nakliye firması ile taşınma işleminizi gerekleştirirken size düşen sadece yeni mekanınıza alışmak olacaktır.