HİZMETLERİMİZ

KARŞIYAKA EVDEN EVE

KARŞIYAKA EVDEN EVE

KARŞIYAKA  EVDEN EVE
Karşıyaka Evden Eve

 
Bir evden başka bir eve taşınmak, başka bir şehre veya caddenin karşısındaki bir eve de olsa plansız programsız olduğunda muhtemelen şu cümle ile son bulurdu: "Bir daha asla!" Fakat her zaman aynı yerde ikamet etmenin lüksüne sonsuza kadar sahip değilsiniz. Er ya da geç, kendinizi ambalajlar, karton kutular ile çevrelenmiş buluyorsunuz ve bazıları için bu çok sık tekrarlanan bir rutin haline bile gelebiliyor. Son dakikaya kadar her şeyi bırakırsanız, stresli olacaksınız. 
 
Öncelikle eviniz ile ilgili telefon, internet, doğalgaz, su, elektrik, ikametgâh vb işleri halletmek için iyi bir planlama yapmanız gerekecektir. Ayrılmadan önceki 2-3 ay öncesinde gerekli olmayan (kullanmadığınız eşyalar, çocuklarınızın oyuncakları, yeni evinizde işe yaramayacak objeler vs.) parçaları eleyebilirsiniz. Duygusal değeri olmayan ya da değiştirilemeyen herhangi bir kırılganı saklamamaya çalışabilirsiniz. Bazı eşyalarınızı makul fiyatlar ile satmak size ekstra bir kazanç da sağlayabilir, ancak siz evden ayrılıncaya kadar muhafaza etmeniz gerekebilen; çamaşır makinesi, buzdolabı, TV, ocak gibi eşyalar olabilir, bunun için teslim süresi belirleyebilirsiniz.
 
Evden Eve Taşınma Alternatifleri
 
Karşıyaka Evden Eve taşınmak için elbette birden fazla yol var. Evinizin büyüklüğüne, eşyalarınızın hacmine, hareket mesafesine, bütçenize ve kendinize ayırmanız gereken süreye bağlı olarak, bir kamyon kiralamayı seçebilir, kendiniz hareket ettirebilirsiniz ya da işi yapmak için profesyonel bir nakliye şirketi ile anlaşabilirsiniz. Her seçeneğin alt sınırı; paketlemek ve adrese iletmektir.
 
Kendiniz bu işi üstlenmek isterseniz yoğun trafik ve dar sokaklarda büyük bir kamyon kullanmaya razı olabilir misiniz? düşünmeniz gerekir. Oldukça küçük bir evde yaşıyorsanız eşyalarınızı yüklemek, kamyonu sürmek ve boşaltmak için size yardımcı olabilecek birkaç güçlü ve samimi arkadaş sayesinde taşınma işinizi kendiniz organize etmeniz iyi ve ekonomik bir tercih olabilir. Aynı zamanda size daha fazla kontrol şansı veren seçenektir. Yine de taşımanız gereken her şeyi hafife almamaya dikkat etmelisiniz; kamyon kiralama, kilometre ve benzin, ekstra masraflar (arkadaşlarınız için ikramlar) sandığınızdan daha fazla para gerektirebilir. 
 
Küçük ya da büyük bir eviniz var ve taşınma işini yapmak için zamanınız da yoksa profesyonel bir firma ile anlaşma yolunu da seçebilirsiniz. Neyse ki bu işleri yapan çok büyük ve tanınmış kamyon kiralama firmaları bulunuyor. Eşyalarınızı titiz bir şekilde ambalajlayıp, hiç bir zarar görmeden yeni adresinize teslim ediyorlar. Ayrıca eşyalarınıza garanti veriliyor ve size de stressiz bir taşınma kalıyor...